صفحه اصلی   ورود کاربران   چاپ صفحه  
امـروز : دوشنبه 3 مهر 96


کارگروه اصلاح آیین نامه ها


مسئول هماهنگ کننده:   دکتر سیامک زند رضوی

این کار گروه دارای یک چشم انداز و نقشه‌راهی با سه عرصه فعالیت مستمر است:

چشم انداز
اعضاء هیات علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان، در پایان چهلمین سال تاسیس  دانشگاه و بر پایه نیت بانی، در درجه اول وظیفه خود می‌دانند در همه ابعاد (اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی) در خدمت بهبود همه جانبه زندگی شهروندان و رشد و توسعه پایدار و متوازن استان کرمان باشند و در چنین فرایندی (پیوستگی کار نظری و عملی، امکان تربیت دانشجو، به عنوان نیروی انسانی دانا، توانا، با انگیزه و متعهد امکان پذیر می شود.

نقشه راه
1-تضمین سلامت علمی در محیط دانشگاه، با  اصلاح واجرایی کردن مناسب  آیین نامه ها ،دستور العمل های  و روال های موجود. از  جمله  :آیین نامه ارتقاء و تخلفات پژوهشی
2-تلاش در جهت آسان سازی تنظیم تفاهم نامه و عقد قرار داد، میان دانشگاه با بخشهای گوناگون(اقتصادی، اجتماعی،فرهنگی) دولتی، غیر دولتی و بخش خصوصی در جامعه، بطوری که علاوه بر شرکت  دانشگاهیان در حل مشکلات گوناگون جامعه پیرامون، امکان کارآموزی وکار عملی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه فراهم شود.بدیهی است.عضو هیات علمی که پیگیرآن قرارداد بوده است ، به عنوان مجری  ،نماینده دانشگاه خواهد بود.
3-تلاش در جهت  آسان سازی ،ایجاد رشته های متناسب با بازار کار،در دهه پیش رو، و برگزاری دوره های کوتاه مدت، مناسب برای ورود به بازار کار در همه رشته‌هایی که در دانشگاه  آموزش داده می شود.


 
کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه شهید باهنر کرمان مي باشد.